Kolejne Warsztaty już za Nami.

Dopiero co pisałyśmy Wam jak było na Naszym pierwszym – lutowym spotkaniu – a teraz opisujemy i pokazujemy Wam zdjęcia z Naszego czwartego Warsztatu. Nie da się ukryć, że dla Nas każde spotkanie z Wami jest inne, wyjątkowe, niepowtarzalne – i tak samo było teraz! Pięć godzin intensywnej pracy: dwie i pół godziny pracy nad swoją kobiecością i akceptacją siebie, półtorej godziny wizażu i godzina fitnessu! Jednym słowem: ENERGIA jakich mało! Miałyśmy wrażenie, że endorfiny są wszędzie, że przepełniają Nas, całą salę, miejsce MamaClinic, całe Matemblewo!

Niedzielny Warsztaty były wyjątkowe, Dziewczyny dałyście tyle od siebie, pracowałyście bardzo intensywnie, czego efektem są „Wasze Plastry”, „Strategia” czy List.. Jesteśmy z Was bardzo dumne!

Dla mnie (Asia) to spotkanie było podwójnie ważne – dlatego, że była obecna na nim moja Mama – bardzo Ci za to dziękuję!

Przechodząc do meritum, pokazujemy Wam zdjęcia z tego niezwykłego dnia, licząc na to, że będą one dla Was pamiątką i dowodem na to, ile macie w sobie mocy i siły! Agnieszka, Dorota, Martyna, Julia, Irenka, Bożenka, Monika, Monika, Agata – DZIĘKUJEMY!

Na niedzielnym Warsztacie sporo było pracy w grupach, tak to wyglądało, takie były efekty 🙂

 

W niedziele nie zabrakło Małych Gości 🙂

Czas na wizaż i na fitness:

 

I piękna Dorota:

Fitness to była dawka taaaaakiej energii, że nie umiemy Wam tego nawet opisać 🙂

DZIEWCZYNY! Zawsze pamiętajcie o tym, że:

Jeszcze raz, dziękujemy Wam za wszystko! Pamiętajcie o tym, że jesteście PIĘKNE! Mamy wielką nadzieję zobaczyć się z Wami jeszcze raz!

P.S. Następne Warsztaty odbędą się po wakacjach 😉

Asia i Daga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *