W miniony weekend miałam okazję uczestniczyć w Festiwalu See Bloggers – największego w Polsce Festiwalu dla twórców internetowych. Festiwal trwał dwa dni, w ciągu których odbyła się niezliczona ilość prelekcji, wykładów, warsztatów, spotkań. Poznałam niezliczoną ilość super pozytywnych Ludzi – prowadzących blogi / kanały internetowe na wszelkie możliwe tematy! Odbyłam szereg rozmów na temat pracy w Sieci, prowadzenia strony zarówno www jak i kanałów na FB, i Instagramie. Swoją drogą, możemy Wam zdradzić, że i Być Kobietą będzie miało swoje małe miejsce na Instagramie, szczegóły wkrótce 😉 Muszę przyznać, że był moment, kiedy byłam szczerze wzruszona – gdy podeszła do mnie jedna z Uczestniczek i powiedziała „Asia, ja Was czytam, jesteście super”, coś pięknego!

Do rzeczy. Podczas dwóch dni Festiwalu wzięłam udział w Warsztatach z marką Duka – prowadzonymi przez Agnieszkę Hyży – Popielewicz; w wykładzie z marką Oillan, który poprowadził lek. med. Daniel Maliszewski. Byłam na bardzo ciekawej prelekcji Łukasza Jakóbiaka, twórcy programy 20m2. Nie ukrywam, że w moim odczuciu była to naprawdę udana prelekcja, z wyjątkiem czasu, który był za krótki. Łukasz Jakóbiak mówił o swoich wywiadach, udzielając przy tym bardzo praktycznych wskazówek słuchaczom – wchodzenie w skórę swojego gościa, umiejętnym słuchaniu, oddawaniu przestrzeni, celu wywiadu „cel to nie jest atak”, o naturalności, emocjach i o tym jak ważna jest Nasza energia, gdy pracujemy z drugim człowiekiem. Padły bardzo ważne słowa ze strony Łukasza „robię to, bo się uczę”.

Kolejnym ciekawym punktem Festiwalu był wywiad Anny Zając z Mają Sablewską. Biorąc pod uwagę charakter spotkań i warsztatów, które prowadzimy dla Was z Dagmarą, wywiad z Mają był dla mnie bardzo interesujący. Bowiem Maja mówiła o tym jak akceptacja siebie, pewność siebie jest ważna w naszym Życiu i w tym, żeby osiągnąć sukces. Mowa była także o cienkiej granicy między ową pewnością, a pychą – o tym jak łatwo jest tę granicę przekroczyć. To co wybrzmiało mocno podczas tego wywiadu to słowa „popełniaj błędy, ucz się, pracuj”. Z tego miejsca – dziękuję zarówno Mai Sablewskiej za przybycie, jak i Organizatorom za Jej zaproszenie.

Dwie prelekcje / wykłady, okazały się nie spełniać swoich obietnic, a moich oczekiwań, ale na tle całości była to kropla w morzu. Więc nie będę się na  tym skupiać. Dziś – tylko pozytywy!

Festiwal See Bloggers to oprócz wykładów, poznawania ludzi, gotowania na żywo, także możliwość poznania firm (dla mnie niektóre były nowością), ich produktów, a także przedstawicieli. Ja z ciekawością zaznajomiłam się z fińską marką Lumene, a także z marką mineralnych kosmetyków Annabelle Minerals. Swoje 35 urodziny obchodziła wszystkim dobrze znana marka kosmetyków AA. Zapoznałam się także z filozofią i produktami firm: Oillan, Dermaglin, Pharmaceris. Z wielką przyjemnością będę testować kosmetyki tych Marek, które dostałam, a swoimi spostrzeżeniami na pewno się z Wami podzielę w niedługim czasie.

Poza tym, dostępne dla Uczestników były stoiska: Hebe, Chiodo Pro, Gosh, Carrefour, Fit&Easy, Adamed, Olympus Polska, Asus, Łowicz, Zozole, Bracia Koral, ByBlo, WordPress i wiele, wiele innych!!! 🙂 Jestem pewna, że każdy mógł dla siebie wziąć z tych dwóch dni jak najwięcej – jeżeli tylko chciał.

Na koniec dodam, że jestem szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tym weekendzie, pełnym inspiracji i motywacji do działania! Postaramy się zrobić wszystko, by zdobytą wiedzę przekuć w działanie 🙂

Asia

One thought on “Relacja z Festiwalu See Bloggers 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *