Kochane Kobiety! 🙂
Czas podzielić się Naszymi pierwszymi wrażeniami na temat stosowania kosmetyków Lumene.
Dodamy ponownie, że ich testowanie jest dla Nas prawdziwą przyjemnością i jeszcze raz dziękujemy marce Lumene Polska za taką możliwość! Nie ma co ukrywać, że See Bloggers sprawiło, że poznałyśmy tak wiele, świetnych marek i ich produkty!
Na początek przypomnimy tylko, że marka Lumene pochodzi z Finlandii, słyną m.in. z hybrydowego makijażu – miałam okazję spróbować na sobie tego Cuda i powiem tylko jedno słowo – WARTO! To co Nam bardzo imponuje i sprawia, że chcemy sięgać po te produkty, to przede wszystkim fakt, że marka Lumene maksymalnie czerpie z natury – a dokładniej z jej arktycznej strony. To aż 97% naturalnych składników – bez parabenów, bez olejów mineralnych :)!
Co ważne i piękne, co marka Lumene podkreśla w swojej kampanii – „Lumene wierzy, że prawdziwe piękno pochodzi z wewnątrz i wyraża się zarówno poprzez pewność siebie, jak i nasz wygląd” – za to Was pokochałyśmy!
Testując produkty, czytając w ogóle o marce, zaznajamiając się z nią, przeglądając katalogi, urzekło Nas jedno zdanie, które tak bardzo pasuje do projektu Być Kobietą, za które bardzo dziękujemy Twórcą, a brzmi ono następująco: „Pielęgnacja Lumene oznacza młodość, szczęście i równowagę życiową. Prowadzi do zwiększenia poczucia własnej wartości i osobistego spełnienia” – a to jest tak ważne w Naszym Życiu!
To co My testujemy przez ostatnie dni i czym chcemy się z Wami podzielić, to przede wszystkim kremy – zarówno na dzień, jak i na noc. Nie będziemy ukrywać, że bardzo miło się zaskoczyłyśmy. Krem na dzień – Intense Hydration 24H MOISTURIZER – okazał się być idealnym dla nas obu: nawadnia, nawilża i ma się poczucie, że skóra natychmiastowo wygląda zdrowiej.
Co do kremu na noc – OVERNIGHT BRIGHT VITAMIN C SLEEPING CREAM – ma delikatny, bardzo przyjemny zapach, gęstą (a co za tym idzie bogatą) konsystencję. Jego zadaniem jest odżywienie, a także odnowa komórkowa.
Polecamy Wam bardzo maskę oczyszczająco-detoksykującą – DEEP DETOX PURIFYING MASK – która dokonuje rewolucji na naszych buziach. Pomijając fakt oczyszczania skóry, złuszczania, to skóra po jej nałożeniu robi się gładka i przede wszystkim promienna.
 
O marce i produktach mogłybyśmy pisać bez końca i jesteśmy pewne, że jeszcze nie raz to dla Was zrobimy 😉
Nie ukrywamy, że mamy wielką nadzieję, że to dopiero początek Naszej przygody z marką. Każda z Nas zasługuje na to, by czuć się pięknie.
My uważamy, że piękno które mamy w sobie jest najważniejsze i należy o nie dbać każdego dnia. Marka Lumene pokazuje jak łączyć pielęgnację ciała z poczuciem własnej wartości – i za to dziękujemy!
Asia i Daga

2 thoughts on “Początek Naszej przygody z Marką Lumene

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *