10 lutego odbyły się nasze pierwsze warsztaty z cyklu Być Kobietą!

Brak Nam słów, żeby Wam opisać jakie emocje nam temu towarzyszą. Było cudownie! 🙂 Spotkanie, które miało miejsce w piątek pokazało Nam, że wiemy co chcemy robić, wiemy że takie warsztaty chcemy dla Was organizować i wiemy, że jest to początek czegoś pięknego!

Na pierwszych warsztatach motywacyjnych było 18 Pań! Muszę przyznać, że byłam szczerze wzruszona, jak i zaskoczona, że frekwencja jest tak wysoka! W warsztacie wzięły także udział – Ewa i Elwira z Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom, Anna ze Sky Studio (to dzięki Ani możemy się cieszyć fotorelacją), Helena, która prowadzi bloga HRO. Warsztat trwał prawie trzy godziny, energia, moc i magia, które wytworzyły się w ciągu tego czasu nie są do opisania, nawet nie będę próbować tego robić 😉 Mamy wielkie szczęście, że mamy okazje poznawać tak cudowne Kobiety, jak Uczestniczki warsztatów – pełne odwagi, nadziei i wiary w dobre jutro, pełne chęci pomocy drugiej osobie!

Jesteśmy szczęśliwie, że możemy się dzielić z Wami naszym doświadczeniem i wiedzą! Jesteśmy tym bardziej szczęśliwe, że możemy działać, dawać innym radość i dobre słowo! Jesteśmy przeszczęśliwe, bo okazuje się że coś co było kiedyś naszą słabością, chorobą (anoreksja, nowotwór) dzisiaj jest kluczem do życia w pełnym szczęściu!

Jak już napisałam wcześniej, to jest dopiero początek czegoś wielkiego i pięknego! A co za tym idzie – śledzicie naszą stronę oraz naszego FB na bieżąco i wypatrujcie kolejnych terminów spotkań. Obiecujemy Wam, że będzie się działo !!! :)))

 

P.S. Oczekujcie fotorelacji 😉

 

Asia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *