Nie będzie niczym nowym, zaskakującym, odkrywczym, jak napiszę – jak ważny w życiu każdego z Nas jest urlop. Pod tym słowem rozumiem wolne dni spędzane poza miejscem zamieszkania. Dla mnie i dla Dagmary lipiec jest właśnie takim miesiącem – odpoczynku, ładowania akumulatorów, zbierania energii do dalszej pracy, która daje Nam bardzo dużo radości. Nie trzeba wyjeżdżać daleko, by móc poczuć się zrelaksowanym! Można wyjechać poza miasto, zabrać ze sobą koc, kosz, kanapki i zrobić piknik! Bądź z Najbliższymi nam osobami pojechać na rowery. Urlop możemy naprawdę spędzić blisko Naszego domu, a i tak może być pięknie! Grunt, żeby odciąć się od bieżących spraw, od pracy, od kłopotów.

Urlop ma dać Nam siłę i energię do działania, ma być miłym przerywnikiem w Naszym Życiu! W moim odczuciu urlop to dobry czas na to, by pobyć z Bliskimi Nam Ludźmi, a także ze sobą, wsłuchać się w Siebie, zrobić COŚ dla Siebie, odwiedzić miejsce, w którym dawno się nie było, zrobić coś szalonego, wsłuchać się w ciszę, pójść na długi spacer, zobaczyć wschód słońca. To dzięki Nam, ten wolny czas może być magicznym czasem, dla niektórych wręcz zbawiennym. A i powrót do pracy może być dzięki temu przyjemniejszy.

Wyłącz Wi-Fi!

Włącz Zmysły!

Słuchaj Siebie!

Słuchaj co mówi Świat!

Ciesz się Każdą chwilą!

Myśl o tym co dzieję się tu i teraz, bez wybiegania w przyszłość – w pracę!

A czym dla Ciebie jest urlop?

Poza tym – dobrnęłyśmy z Dagmarą do momentu, kiedy możemy napisać: PROJEKT BYĆ KOBIETĄ MA JUŻ PÓŁ ROKU! Za Nami cztery Warsztaty dla Kobiet: motywacyjny, połączony z Pole Dance, połączony z wizażem i Zumbą, z Fitness. Za Nami kilka spotkań w Szkole w przesympatyczną Młodzieżą! Spędziłyśmy z Wami kilkanaście pięknych godzin, spotkałyśmy się z około 120 niezwykłymi Osobami. Dziękujemy Wam za każde słowo, za każde spotkanie, za wszystkie emocje! Zdecydowanie jest to początek Naszej przygody, obiecujemy następne spotkania! Szczegóły wkrótce 🙂

Asia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *