Kolejne Warsztaty już za Nami!

Ciężko opisać mi emocje, które Nam towarzyszą, póki co dźwięczy mi w głowie jedno słowo – szczęście! Już teraz chciałam Wam Dziewczyny bardzo podziękować za wczorajszy dzień, za Waszą obecność, uwagę, słowa, łzy, uśmiech, energię. Wczorajszy Warsztat pokazał Nam, że to co robimy z Dagmarą – Nasze postanowienie, żeby Warsztaty się cyklicznie odbywały – ma głęboki sens. Dziękujemy!

Ale po kolei – Warsztaty odbyły się w pięknym miejscu w Gdańsku, na Matemblewie – Mama Clinic, nowoczesne i przestronne sale, kolorowe wygodne pufy, na których można było się zrelaksować – sprawiły, że spotkanie odbyło się w niezwykle komfortowych warunkach. Spotkanie trwało trzy godziny i możecie nie wierzyć, ale zabrakło Nam czasu, tyle było do zrobienia, do powiedzenia, do przedstawienia, że trzy godziny okazały się za krótkie 😉

 

Mówiłyśmy o motywacji, o akceptacji siebie, o pokochaniu siebie i zwykłym lubieniu 😉 Mówiłyśmy o anoreksji i o tym jak z niej wyszłyśmy, o tym jak to było gdy się nienawidziłyśmy i o tym jak jest super teraz, o drodze do tego momentu, o procesie, który w Nas zaszedł. Były afirmacje, plansze z celami, serduszka i gwiazdki, nie zabrakło też filmów.

Łącznie było Nas 12 Kobiet i 5 cudownych Dzieci. To co dla Nas jest niezwykle ważne, to fakt, że każda Mama może przyjść na spotkanie ze swoimi Pociechami.

Po części motywacyjnej przyszedł czas na wizaż – a czasu jak możecie się domyśleć jak zwykle zabrakło. Postaramy się to nadrobić i za niedługo ogłosimy datę kolejnych warsztatów, gdzie na wizaż przeznaczymy o wiele wiele więcej czasu! Także oczekujcie terminu.

Energia, która towarzyszyła Nam podczas Warsztatów swoje apogeum osiągnęła podczas Zumby! I tu naprawdę brakuje mi słów, żeby opisać to co się tam działo, Marta jesteś rewelacyjna 🙂 Na następne warsztaty też zaplanowałyśmy „atrakcje fizyczne”, wyczekujcie informacji!

 

Piękny czas za Nami, czekamy na Was na kolejnych warsztatach!

P.S. Jak zawsze wspieramy Hospicjum Pomorze Dzieciom 🙂

Asia, Daga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *