Szukałam jakiś fajnych słów – jakby tu zacząć ten tekst, ale nic nie przychodzi mi do głowy, oprócz rozpierającego mnie szczęścia!!! Że kolejne warsztaty są za Nami, a kolejne przed! Że Projekt Być Kobietą zatacza co raz szersze kręgi, że działamy, że są Osoby które chcą Nas słuchać, że pomagamy i że możemy łączyć nasze pasje z pracą. Czy to nie spełnienie marzeń? 🙂

W niedziele odbyły się Warsztaty motywacyjne związane z kobiecością, akceptacją siebie taką jaką się jest, połączone z nauką Pole Dance. Niesamowite miejsce – Elite Pole Dance Studio, prowadzone przez Kasię Cyran.

Chcemy, że na naszych spotkaniach tradycją stał się fakt, że wspieramy Fundację Hospicjum Pomorze Dzieciom i promujemy akcję 12500 Aniołów!

Warsztat był podzielony na dwie części – część motywacyjną gdzie skupiłyśmy się na kobiecości, akceptacji siebie, poczuci własnej wartości. Nie obyło się bez łez wzruszeń, a także bez ogromnej dawki uśmiechu.. ;)) Dziewczyny – dałyście Nam energię do działania!!!

Ćwiczenia, motywacja, warsztat.. podsumowanie i czas na Pole Dance i pracę z ciałem!

Dziękujemy Natalii za tak piękną fotorelację!

Dziękujemy Kasi za poprowadzenie zajęć z Pole i udostępnienie na potrzeby warsztatu sali w Elite Pole Dance Studio! Na bardzo długo zapamiętamy ten dzień! Do zobaczenia Dziewczyny! :* 🙂

My szykujemy dla Was już kolejne Warsztaty!

Asia

One thought on “Kolejne warsztaty motywacyjne za Nami – oto relacja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *