W ostatnim wpisie mieliście okazję przeczytać Naszą krótką relację z pierwszego warsztatu motywującego dla Kobiet, który odbył się 10 lutego. Teraz możemy się pochwalić fotorelacją dzięki Sky Studio Anna Osiak, a Wy będziecie mieć okazję, żeby przekonać się jak było, poczuć magię tego wyjątkowego spotkania, bądź (te Panie, które były) wrócić na chwilę do tego wieczoru 😉 Przede wszystkim dopisała Nam pogoda, widoki za oknem.. czy to nie był znak, że to spotkanie musi się udać? ;))

Na naszych spotkaniach nie ma ograniczeń wiekowych <3 Cudowna Zosia – córka Dagmary!

Wiecie już z pierwszych naszych wpisów, że na Naszym spotkaniu była Ewa i Elwira z Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom które  opowiadały o tym co robią, jak pomagają, a także zachęcały do wzięcia udziału w akcji 12500 Aniołów (koniecznie zajrzyjcie na stronę, polubcie i bierzcie udział!)

Szczęśliwie uczestniczki – kolejny piękny widok tego wieczoru <3

Na warsztacie Być Kobietą była z Nami Helena, która prowadzi swojego Bloga – Plus Size By HRO – zapraszamy!!!

Piątkowe spotkanie, to nie był wykład czy prezentacja – wręcz przeciwnie! Była to rozmowa, dialog, przeróżne zadania mające na celu uwierzenie w siebie, w swoją siłę, moc! Piątkowe spotkanie to wsparcie, wymiana doświadczeń, przez te trzy godziny wytworzyła się między Nami wszystkimi Kobietami niezwykła więź oparta na szczerości, chęci pomocy drugiej osobie. Łezka mi się w oku kręci, jak o tym pomyślę 😉

Oto grupa niesamowicie silnych Kobiet!

 

W pamięci i w sercu mamy 10 luty. Dla Nas jest to początek czegoś nowego i niezwykłego, z wielką nadzieją patrzymy na to co przed Nami. To co jest dla Nas teraz najważniejsze, to fakt, że szykujemy się do kolejnych warsztatów, spotkań z Wami. Możemy Wam zdradzić, że szykują się super spotkania, a jak wszystko ułoży się po Naszej myśli – czekają nas warsztaty pełne nowych wrażeń i emocji! :))))

 

Asia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *