Zapraszamy Was już na kolejne warsztaty z cyklu Być Kobietą. Spotkanie skierowane jest do WSZYSTKICH Nas – KOBIET. Na warsztacie zostaną poruszone tematy m.in.: KOBIECOŚCI, akceptacji siebie, świadomości SIEBIE oraz swojego ciała, w jaki sposób szukać i czerpać energię, jak uwierzyć w siebie i w swoją siłę, jak być szczęśliwą z samą sobą… przede wszystkim jak KOCHAĆ SIEBIE i swoje CIAŁO takim jakie jest!

Kwintesencją warsztatu są zajęcia z POLE DANCE w renomowanej Szkole Pole Dance Elite Pole Dance Studio!! Pole Dance to nie tylko taniec, to przede wszystkim świadomość własnego ciała, poczucie kobiecości, pierwszy krok ku pokochaniu SIEBIE.. !! ♥ Pole Dance wciąga!! :))))

Spotkanie poprowadzą trzy niezwykłe Kobiety, które w swoim życiu przeszły ciężkie chwile – walkę z nowotworem, walkę z zaburzeniami odżywiania, otarcie się o śmierć – a mimo to odnalzały w SOBIE siłę i moc do działania, a teraz mają za cel, by inne Kobiety pokochały SIEBIE. Obecnie prowadzą projekt Być Kobietą .

Dagmara Pietruszewska– pedagog, psycholog, szkoleniowiec, założycielka Fundacji anoNIE, prowadzi blog i fan page o tej samej nazwie na Facebook’u anoNIE,
Joanna Buraczek – pedagog, pracowała m.in. jako asystent, streetworker, rzecznik osoby bezdomnej, prowadziła także zajęcia dla Kobiet z samooceny i wiary we własne możliwości,
Karina Kończewska – autorka książki „Droga do Marynarza – prawdziwa historia”, motywatorka, prowadzi fan page na Facebook’u Taka Ja Marynarza.

Koszt spotkania to 189 zł, płatne przelewem do 16 marca.
9zł od KAŻDEJ Uczestniczki zostanie przekazane Hospicjum Pomorze Dzieciom
Numer konta i dane do przelewu:
Poradnictwo Psychologiczne Dagmara Pietruszewska
(NIP 6572653522)
83-300 Pruszcz Gdański, ul. Piastowska 51g/10
NUMER – 14 1090 1098 0000 0001 3310 7670

Zapisy na Warsztat pod numerami: 606 160 718, 608 412 060,
bądź mejlowo :)))